K4millo napisał(a):

|
W tym sezonie Madson nie jest zawodnikiem podtawowego składu, stracił miejsce na rzecz Marquinhosa. Ja bym takiego Marquinhosa widział w składzie, typowy rozgrywający, szuka prostopadłych piłek, gry kombinacyjnej, niezły strzał. Natomiast Madson bazuje przede wszystkim na swojej piekielnej szybkości, ale jest to dosyć chimeryczny zawodnik, ostatnio nie trafił do pustej bramki w meczu z Corinthians.
|
Aha, no to sie pomyliłem. No ale wyobrażasz sobie gościa w polskiej lidze? Przecież jakby stanał na przeciwko takiego Wasiluka to chłop by sie nie zdążył odwrócić a piłka juz by w bramce była ;]
Tu próbka jego umiejętności
http://www.youtube.com/watch?v=M80kjl6XrWE