Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6888
Stary 06.07.2010, 00:39
K4millo napisał(a):Wyświetl post
W tym sezonie Madson nie jest zawodnikiem podtawowego składu, stracił miejsce na rzecz Marquinhosa. Ja bym takiego Marquinhosa widział w składzie, typowy rozgrywający, szuka prostopadłych piłek, gry kombinacyjnej, niezły strzał. Natomiast Madson bazuje przede wszystkim na swojej piekielnej szybkości, ale jest to dosyć chimeryczny zawodnik, ostatnio nie trafił do pustej bramki w meczu z Corinthians.
Aha, no to sie pomyliłem. No ale wyobrażasz sobie gościa w polskiej lidze? Przecież jakby stanał na przeciwko takiego Wasiluka to chłop by sie nie zdążył odwrócić a piłka juz by w bramce była ;]

Tu próbka jego umiejętności http://www.youtube.com/watch?v=M80kjl6XrWE
Odpowiedz cytując