Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11744
Stary 05.07.2010, 23:21
^^ I jeszcze pytanie czy od strony okrąglaka trybuna A/B będzie osłonięta tak jak E?

Przydałby się taki mav23 jeśli nie od początku to przynajmniej w ostatnich dwóch latach. Przynajmniej projektanci by wiedzieli na czym zależy kibicom i stadion byłby bardziej dopracowany.

Dzięki za odpowiedź
Powód: pomyłka
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 05.07.2010 o godz. 23:51.
Odpowiedz cytując