Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11743
Stary 05.07.2010, 23:20
ale ja mam podstawowe pytanie czy te narożnik (dziura pomiędzy trybunami a dachem)i zostaną załatane jakąś pleksą czy czymś podobnym ? To pytanie się już pojawiało ale nie było odpowiedzi ...
Odpowiedz cytując