Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
11743
05.07.2010, 23:20
ale ja mam podstawowe pytanie czy te narożnik (dziura pomiędzy trybunami a dachem)i zostaną załatane jakąś pleksą czy czymś podobnym ? To pytanie się już pojawiało ale nie było odpowiedzi ...
anthony09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anthony09
Znajdź inne posty napisane przez anthony09