Wyświetl pojedynczy post
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17018
Stary 05.07.2010, 23:14
Above napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ważność paszportu skończyła mi się 3 lata temu to aby teraz wyrobić sobie nowy muszę składać wszystkie dokumenty i wnioski tak jak za pierwszym razem? Czy przy odnowieniu paszportu jest to jakoś usprawnione? W ogóle wyrabiał ktoś ostatnio paszport? Jaki jest teraz koszt i ile się mniej więcej czeka na wyrobienie?
tak,musisz wszystkie papiery od nowa składać.
straszne kolejki teraz są-2h stania,opłata paszportowa tj.70 zł chyba i czekasz koło miesiąca.

Odpowiedz cytując