Above napisał(a):

|
Jeżeli ważność paszportu skończyła mi się 3 lata temu to aby teraz wyrobić sobie nowy muszę składać wszystkie dokumenty i wnioski tak jak za pierwszym razem? Czy przy odnowieniu paszportu jest to jakoś usprawnione? W ogóle wyrabiał ktoś ostatnio paszport? Jaki jest teraz koszt i ile się mniej więcej czeka na wyrobienie?
|
tak,musisz wszystkie papiery od nowa składać.
straszne kolejki teraz są-2h stania,opłata paszportowa tj.70 zł chyba i czekasz koło miesiąca.