Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11742
Stary 05.07.2010, 23:07
mav23 ....wreszcie ktoś rozsądny ) Nie mam wątpliwości że miasto odwaliło amatorszczyzne , popełniono wiele błedów i stadion nie powala z nóg . ALe czepianie się takich pierdół jak kolor wsporników , odcień krzesełek , brak zimnej wody itp świadczy tylko o tym , że większość tu piszących to zwykli internetowi idioci ......sorry za te słowa ale do innych wniosków nie można dojść czytaąc te wszystkie bzdury .
Odpowiedz cytując