|
mav23 ....wreszcie ktoś rozsądny ) Nie mam wątpliwości że miasto odwaliło amatorszczyzne , popełniono wiele błedów i stadion nie powala z nóg . ALe czepianie się takich pierdół jak kolor wsporników , odcień krzesełek , brak zimnej wody itp świadczy tylko o tym , że większość tu piszących to zwykli internetowi idioci ......sorry za te słowa ale do innych wniosków nie można dojść czytaąc te wszystkie bzdury .
|