Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11739
Stary 05.07.2010, 22:55
jezuniu.. tylko nie kostki jak na Legii.. to jest ohydne.. juz jeden spacerniak przed D i E praktykowalismy ..

jak mozesz Mav to napisz czy beda podwieszane male plazmy przed skyboxami z zewnatrz (w tych miejscach http://img257.imageshack.us/img257/268/blad.gif)
albo czy bedzie mozliwosc ich podlaczenia , bo np. bedzie to lezec w gestii klubu.. chyba rozumiemy sie ..

Cytat:
Jakie poprawki masz na myśli? Skoro murek spełnia wymogi wysokości rozumiem że będzie wykonywana wylewka by podnieść widzów o kilkanaście cm w górę.
tylko zeby to podniesienie nie sprawilo ze wtedy drugi wyzszy rzad foteli bedzie przykryta od gory.. w sensie musi byc proporcja odleglosci.. zeby dolny rzad glow nie przykryl gore..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 05.07.2010 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując