mav23 napisał(a):

4. Kostka brukowa w pasie o szerokości 4 m przy rowie bezpieczeństwa - absurd - jest zadyma wypadają kibice na murawę i strzał kosteczką w trybunę - i wtedy zacznie się gadanie że projektant zawalił.
Co więcej osobiście uważam że kostka wyglądała by jeszcze gorzej niż asfalt.
Ale w tej sprawie trwają jeszcze rozmowy.
|
No i może te rozmowy coś zmienią, choć z drugiej strony nie zauważyłem wielkiego szumu o kostkę na przykład w Lubinie.
http://foto.imgv.ziolo.eu/7c43ce9b22...ebia-lubin.jpg