Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11733
Stary 05.07.2010, 22:42
mav23 napisał(a):Wyświetl post
1. Kwestia foteli w lożach VIP - projektant został pozbawiony jakiegokolwiek wpływu na wybór foteli, które okazały się nie bardziej kinowe niż stadionowe. Co spowodowało że widok na murawę jest jaki jest. Murek spełnia minimum normy czyli (pion+poziom) 120cm, przy zastosowaniu odpowiedniego siedziska nie było by żadnych problemów. Ale sprawa jest już rozwiązana będą odpowiednie poprawki wszystko będzie ok.
Czyli jednym słowem zmian dokonał ZIKiT szukając gdzie się da oszczędności...

Jakie poprawki masz na myśli? Skoro murek spełnia wymogi wysokości rozumiem że będzie wykonywana wylewka by podnieść widzów o kilkanaście cm w górę.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując