mav23 napisał(a):

|
1. Kwestia foteli w lożach VIP - projektant został pozbawiony jakiegokolwiek wpływu na wybór foteli, które okazały się nie bardziej kinowe niż stadionowe. Co spowodowało że widok na murawę jest jaki jest. Murek spełnia minimum normy czyli (pion+poziom) 120cm, przy zastosowaniu odpowiedniego siedziska nie było by żadnych problemów. Ale sprawa jest już rozwiązana będą odpowiednie poprawki wszystko będzie ok.
|
Czyli jednym słowem zmian dokonał ZIKiT szukając gdzie się da oszczędności...
Jakie poprawki masz na myśli? Skoro murek spełnia wymogi wysokości rozumiem że będzie wykonywana wylewka by podnieść widzów o kilkanaście cm w górę.