Wyświetl pojedynczy post
cisse1906
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28197
Stary 05.07.2010, 22:29
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
2 oj żeby nie był drogi i przyszedł dorobić na wacik
Nie ironizuj, po prostu w środku pola gra Sobol, Guła, rozkręcający się Jirsak, a ten Holender jest po kontuzji, jednak może grać jako typowy środkowy pomocnik i takiego w kadrze trzeba mieć
Odpowiedz cytując