PODpalacz napisał(a):

|
2 oj żeby nie był drogi i przyszedł dorobić na wacik
|
Nie ironizuj, po prostu w środku pola gra Sobol, Guła, rozkręcający się Jirsak, a ten Holender jest po kontuzji, jednak może grać jako typowy środkowy pomocnik i takiego w kadrze trzeba mieć