Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28196
Stary 05.07.2010, 22:28
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Jak najszybciej trzeba zakontraktować obrońce bo będzie nie ciekawie....
Powtarzam to od odejścia Głowackiego. Odejście Marcelo tylko to zwiększyło. Większość marzy o Milinkovicu, Nondzie i innych gwiazdach do ataku, ale żeby atakować najpierw trzeba mieć się kim bronić, a u nas z tym jest dramat.
Odpowiedz cytując