UcheJ napisał(a):

|
Jak najszybciej trzeba zakontraktować obrońce bo będzie nie ciekawie....
|
Powtarzam to od odejścia Głowackiego. Odejście Marcelo tylko to zwiększyło. Większość marzy o Milinkovicu, Nondzie i innych gwiazdach do ataku, ale żeby atakować najpierw trzeba mieć się kim bronić, a u nas z tym jest dramat.