Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28195
Stary 05.07.2010, 22:26
Jak najszybciej trzeba zakontraktować obrońce bo będzie nie ciekawie....
Powód: podwójny post Sorry
Ostatnio edytowane przez UcheJ : 05.07.2010 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując