Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
28195
05.07.2010, 22:26
Jak najszybciej trzeba zakontraktować obrońce bo będzie nie ciekawie....
Powód: podwójny post Sorry
Ostatnio edytowane przez UcheJ : 05.07.2010 o godz. 22:28.
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ