Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28194
Stary 05.07.2010, 22:25
cisse1906 napisał(a):Wyświetl post
1. Etamane zakontraktować jako uzupełnienie za Christova.
2. Z tego co na oficjalnej pisze to Holender spisuje się dobrze, gdyby nie chciał gwiazdorskiego kontraktu to jak najbardziej.
3. Jak najprędzej dogadać się z Milinkoviciem.
4. Chętnie widziałbym 2 środkowych obrońców - obowiązkowo doświadczonego i drugiego, młodszego. Myślę, że Clebi mógłby podzielić się kilkoma wskazówkami dla tych młodych, a ten doświadczony trzymać tą obronę na boisku.

Poza tym sprzedaż Marcelo uważam za dobrą decyzję. Całej tej kasy chyba nie wydamy na transfery, bo będziemy płacić kosmiczne pensje na tych wszystkich grajków. Część pieniędzy na transfery, część do p. Cupiała, część na marketing, szkółkę, boiska, skauting. Odpuścić lekko sezon, a nuż trafi się szczęśliwe losowanie, faza grupowa LE, dodatkowo MP przy osłabieniu Lecha i niewiadomej Legii i wtedy przygotować się do LM, robiąc transfery PRZED zgrupowaniami jak teraz Legia, wszystko dograć, mieć spokój ze stadionem, skautingiem, marketingiem, długami wobec TF?
1 po Christovie nie ma co uzupełniać bo to był stracony czas dla Wisełki i samego Chrisa po pierwszym meczu był w ciężkim szoku 2 oj żeby nie był drogi i przyszedł dorobić na wacik 3 zasłona dymna albo podchodzą jak do gospodarza po kura z pytaniem czy ona dziobie ziarno czy znosi jajka 4 dwóch środkowych obrońców to miało być na w czoraj szacunkiem dla Cebera długo nie grał kto wie jak on tam teraz wygląda z grą?
P.S'
reszta ligi czuwa i się motywuje może być masakra

Odpowiedz cytując