Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28190
Stary 05.07.2010, 22:12
Cytat:
Wicemistrz Polski chciałby pozyskać jeszcze przynajmniej dwóch piłkarzy - napastnika i stopera. Obrońcą ma być Serb z ligi słowackiej. Do opisu idealnie pasuje Ivan Djoković z MFK Koszyce. 28-letni obrońca zimą przeszedł z Borac Cacak. Wiosną w 14 meczach strzelił trzy gole, czyli tyle samo co Marcelo w rundzie rewanżowej.
sport.pl

ciekawe czy to prawda
KAŻDY TO POWIE ! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE !


Odpowiedz cytując