|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia
Offline
|
|
Cytat:
|
Wicemistrz Polski chciałby pozyskać jeszcze przynajmniej dwóch piłkarzy - napastnika i stopera. Obrońcą ma być Serb z ligi słowackiej. Do opisu idealnie pasuje Ivan Djoković z MFK Koszyce. 28-letni obrońca zimą przeszedł z Borac Cacak. Wiosną w 14 meczach strzelił trzy gole, czyli tyle samo co Marcelo w rundzie rewanżowej.
|
sport.pl
ciekawe czy to prawda 
KAŻDY TO POWIE ! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE !
|
|