Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28188
Stary 05.07.2010, 21:59
musiał by być tani w utrzymaniu...bo w myśl naszej polityki to na tej pozycji może grać Radosław S,Łukasz G.Junior Irsaczek a w ostateczności Maciej Ż P.S skoro się wyróżnia jest dobry to na co czekać aż AEK się zgłosi albo do kebaba przejdzie

Odpowiedz cytując