Wyświetl pojedynczy post
wojti11795
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11726
Stary 05.07.2010, 21:56
licoo napisał(a):
Cytat:
W tym momencie to bym chciał żeby Cupiał się wkurzył i powiedział że jego drużyna nie będzie grać na tym stadionie. On wyłoży kasę, wykupi np tereny Wawelu i wybuduje tam zajebisty stadion. A na tym moglibyśmy pograć np jakieś 2 lata dopóki nie wybudują nowego, lepszego. Ciekawe co wtedy by Majchrowski i jego świta zrobili, błagali by na kolonach żeby Cupiał tego nie robił
Heh może jeszcze nie na terenach Wawelu tylko w Myślenicach

A z innej beczki, pamiętam jak kiedys mówili że na Hutniku nie można grać LE, żeby się nie okazało że musimy grać w Sosnowcu
Odpowiedz cytując