Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9139
Stary 05.07.2010, 21:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Musze Cie zawiesc ale dzis ogladalem jakis wywiad z Palikotem i Palikot stwierdzil ze dzieki jego wystapieniom Bronek wygral. Mianowicie kiedy Palikot nie robil swoich wystapien Bronek mial poparcie 40 cos % (sa to slowa Palikota, staram sie jak najdokladniej przekazac, napewno sens jest ten sam), zas kiedy Palikot zaczal pomagac w kampanii (zapewne mial na mysli te wiece w Lublinie czy inne mowienie o zastrzeleniu Jarka) to Bronkowi poparcie wskoczylo na 50 kilka %!!
I to jest koles! Pol Polski mowi mu ze jest debilem, nawet juz ludzie z partii wola sie odcinac od wiekszosci jego frajerskich zagrywek bo wiedza ze nie ma co go bronic, a on mysli ze jest fajny.
Ja go tam lubię
Pozytywnie nastawiony człowiek do życia ze specyficznym i zdystansowanym podejściem do polityki