Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28184
Stary 05.07.2010, 21:04
może nie bez dna ale z niskim poziomem.Parę lat temu było bla bla bla gdyby Wisełka maiła stadion to by można było inwestować i stworzyć średniaka europejskiego, a teraz wszystko wychodzi...różowe okulary dla tej polityki

Odpowiedz cytując