Wyświetl pojedynczy post
Arturo
Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Zawiercie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28180
Stary 05.07.2010, 20:52
Wracając do Legii to nie zapominajmy, że jej budżet jest sporo wyższy od budżetu Wisły - podobno mają do wydania około 15 mln więcej. Poza tym przy ich zakupach i braku pucharów raczej nie będzie zbilansowany i wydatki sporo przewyższą dochody.

W Wiśle akurat o równowagę budzetowa nie musimy się martwić (chyba, że "poszalejemy", w co raczej nikt nie wierzy)


A tak btw to całkiem optymistycznie wyglądają kwestie finansowe w całej lidze. Mimo żenującego czasem poziomu progres w finansach jest istotny. Parę lat temu nasz budżet wynosił 20 mln i był najwyższy w lidze, a obecnie taki budżet daje w "tabeli bogatych" miejsce ... 11-12.

Przechodząc stricte do transferów - uważam, że dobrą opcją byłby jakiś stoper ograny w lepszej lidze niż Bośniacka czy Słowacka. Akurat transfer stopera (choćby miał z 30 lat) nie powinien być bardzo drogi. Jestem za odmładzaniem zespołu, ale akurat ta pozycja wymaga chociaż jednego zawodnika, któremu nie spęta nóg w ważnym momencie i będzie "trzymał" całą obronę. Kto wie jakby grał Marcelo gdyby nie Cleber i Głowacki.
Visca el Barça!
Odpowiedz cytując