Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11719
Stary 05.07.2010, 20:48
morgenes napisał(a):Wyświetl post
A Wisła nie zauważyła?!
A skąd jakaś baba, która pewnie nigdy w życiu meczu nie widziała, ma wiedzieć, że nie robi się asfaltu wokół murawy?
Dlaczego zgłoszono poprawki w ostatniej chwili?!
Bo wcześniej nie miał kto tego zrobić.
To kto powierza nadzór nad inwestycją za 500 mln zł babie, która nigdy w życiu meczu nie widziała?

Przy czym pisałem już, że wiele wskazuje na to, że ten asfalt to efekt cięć ZIKiT-u, a nie wymysł projektanta.

Wspominałem wcześniej, że Wisła także ma swój udział w tym całym bałaganie. Ale znacznie mniejszy niż piszesz.

To ZIKiT wydaje ciężkie pieniądze na stadion, dostał wiele lat temu książkę licencyjną PZPN i wytyczne UEFA, i miał obowiązek zrobić ten stadion zgodnie z wymogami.

Tak naprawdę, to Wisła powinna wyrażać życzenia ws. detali: wyposażenia niektórych wnętrz czy krzesełek. A nie uczyć ich, że asfalt dookoła murawy jest nieestetyczny i niebezpieczny.
Odpowiedz cytując