Liga Europy na Hutniku - link
Cytat:
|
Opóźnienia w zależności od części stadionu wahają się od czterech do ośmiu miesięcy, a co rusz wychodzą kolejne wady. Podczas montowania krzeseł na loży VIP okazało się, że z dolnego rzędu nie widać całej murawy. - Usterkę poprawiono dzięki ich podwyższeniu. Nie będę się upierała przy datach oddania kolejnych elementów. Istotne jest, by stadion w październiku był gotowy i pasował Wiśle - zapewnia dyrektorka ZIKiT-u.
|
No nie dziwie się, że już żadnego terminu nie potwierdzi...