Wyświetl pojedynczy post
nt5
Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11716
Stary 05.07.2010, 20:40
Liga Europy na Hutniku - link
Cytat:
Opóźnienia w zależności od części stadionu wahają się od czterech do ośmiu miesięcy, a co rusz wychodzą kolejne wady. Podczas montowania krzeseł na loży VIP okazało się, że z dolnego rzędu nie widać całej murawy. - Usterkę poprawiono dzięki ich podwyższeniu. Nie będę się upierała przy datach oddania kolejnych elementów. Istotne jest, by stadion w październiku był gotowy i pasował Wiśle - zapewnia dyrektorka ZIKiT-u.
No nie dziwie się, że już żadnego terminu nie potwierdzi...
Odpowiedz cytując