Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)
Offline
#
28179
05.07.2010, 20:39
picasso
napisał(a):
w zęby niech mu zaglądną,jak na targach końskich
Gorzej jak chłopak nie ma żebów :/ A popyla ze sztuczną szczęką...wtedy trzeba uciąć nogę i liczyć słoje
Reiro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reiro
Znajdź inne posty napisane przez Reiro