Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)
Offline
#
28177
05.07.2010, 20:36
Fanatyk R22
napisał(a):
no to zakontraktujemy napastnika za free i pomocnika za free i zostaną nam tylko dwie pozycje do uzupełnienia... obrońca środkowy i skrzydłowy
jest dobrze
Zapewne również za free i bedzie gut... :d
A na serio to według mnie jeśli są dobrzy to mogą byc nawet za darmo, tyle że wtedy chciałbym zobaczyć ze dwa transfery po 1-2 mln Łojro, w co niestety nie wierzę, nie u nas :/
Reiro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reiro
Znajdź inne posty napisane przez Reiro