Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28177
Stary 05.07.2010, 20:36
Fanatyk R22 napisał(a):Wyświetl post
no to zakontraktujemy napastnika za free i pomocnika za free i zostaną nam tylko dwie pozycje do uzupełnienia... obrońca środkowy i skrzydłowy

jest dobrze
Zapewne również za free i bedzie gut... :d
A na serio to według mnie jeśli są dobrzy to mogą byc nawet za darmo, tyle że wtedy chciałbym zobaczyć ze dwa transfery po 1-2 mln Łojro, w co niestety nie wierzę, nie u nas :/
Odpowiedz cytując