Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11715
Stary 05.07.2010, 20:35
przydałoby się pojednanie wszystkich Wiślackich serwisów internetowych i newsy na głównej stronie o jakieś akcji! na pewno wiele osób by się przeszło pod ZIKiT.. ale póki co dużo się mówi, a żadna strona jeszcze tego nie podłapała..

skoro codziennie na tej stronie przebywa do kilku tysięcy osób co chwila, to na pewno udałoby się zebrać grupę 2,3 tysięcy chętnych..

trzeba tylko odpowiedniej reklamy..

ps. ja po 14 lipca zgłaszam swoją gotowość
Odpowiedz cytując