Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11711
Stary 05.07.2010, 20:27
Fanatyk R22 napisał(a):Wyświetl post
a teraz niestety kolejny mankament i już nie taki żartobliwy...



pod względem estetyki nie wygląda to najlepiej.. tak samo jak schody żółte i białe na różnych trybunach tak i te zaznaczone części będą razić po oczach..
Po prostu teraz odbywa się malowanie tego żelastwa według zaleceń przeciw-pożarowych ;] I nie wszystko wymalowali
Odpowiedz cytując