Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
11711
05.07.2010, 20:27
Fanatyk R22
napisał(a):
a teraz niestety kolejny mankament i już nie taki żartobliwy...
pod względem estetyki nie wygląda to najlepiej.. tak samo jak schody żółte i białe na różnych trybunach tak i te zaznaczone części będą razić po oczach..
Po prostu teraz odbywa się malowanie tego żelastwa według zaleceń przeciw-pożarowych ;] I nie wszystko wymalowali
anthony09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anthony09
Znajdź inne posty napisane przez anthony09