Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11709
Stary 05.07.2010, 20:22
odstęp pomiędzy pierwszym, a drugim rzędem w loży VIP jest taki jak pomiędzy rzędami w Cinema City - a tam się jakoś da wciskać na swoje miejsce nawet, gdy cały rząd jest już pełny

chyba najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie całego pierwszego rzędu i postawienie tam np. stolików lub jakiś innych atrakcji dla widzów z drugiego rzędu oczywiście przy dwukrotnym podniesieniu ceny za bilet

da się co nie
Odpowiedz cytując