odstęp pomiędzy pierwszym, a drugim rzędem w loży VIP jest taki jak pomiędzy rzędami w Cinema City - a tam się jakoś da wciskać na swoje miejsce nawet, gdy cały rząd jest już pełny
chyba najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie całego pierwszego rzędu i postawienie tam np. stolików lub jakiś innych atrakcji dla widzów z drugiego rzędu

oczywiście przy dwukrotnym podniesieniu ceny za bilet
da się co nie
