Fuks napisał(a):

widze ze brniesz z tym idiotyzmem dalej, jak po pierwszej turze. Pisałem juz wtedy dlaczego takie stwierdzenia są idiotyczne, i kompletnie nielogiczne.
Nie chce mi sie powtarzac, bo widze ze jak grochem o ściane, gratuluje jednak tego jak bardzo szanujesz i liczysz się z opiniami skazanych. Są dla ciebie najwazniejsi - brawo!
|
Przykro mi, ale chyba ze mną na ten temat nie rozmawiałeś.
A co do samego faktu (a nie stwierdzenia), to mogę jedynie dodać, że
najbardziej zdegenerowana grupa społeczna w Polsce stanowi najbardziej żelazny elektorat PO . Nic, tylko pogratulować.
