Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28171
Stary 05.07.2010, 20:08
czera84 napisał(a):Wyświetl post
A może Clebi pojechał namówić Braza na grę w WiślęGra on teraz we Flamengo,ale nie ma co gdybać.Wszystko jest możliwe.
Przecież zostało już powiedziane że pojechał załatwiać wizę dla syna. Nie doszukujmy się na siłę teorii.
Cleber nie może przywieść nam piłkarza bo to nie On rządzi się klubowa kasą.
Jedynie co może to podrzucić kilku bezrobotnych brazylijskich kucharzy na trening.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując