czera84 napisał(a):

A może Clebi pojechał namówić Braza na grę w Wiślę Gra on teraz we Flamengo,ale nie ma co gdybać.Wszystko jest możliwe.
|
Przecież zostało już powiedziane że pojechał załatwiać wizę dla syna. Nie doszukujmy się na siłę teorii.
Cleber nie może przywieść nam piłkarza bo to nie On rządzi się klubowa kasą.
Jedynie co może to podrzucić kilku bezrobotnych brazylijskich kucharzy na trening.