|
A propo Clebera, to mówił o jakichś trzech piłkarzach z Brazylii, młodych(lewy obrońca, pomocnik, napastnik), którym się kończą kontrakty i którzy grają w tych najlepszych klubach w Brazylii tj. Palmeiras, Santos itp. Tylko, że to było parę tygodni temu. A może któregoś z nich przywiezie na zgrupowanie?
|