Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11706
Stary 05.07.2010, 20:07
a teraz niestety kolejny mankament i już nie taki żartobliwy...



pod względem estetyki nie wygląda to najlepiej.. tak samo jak schody żółte i białe na różnych trybunach tak i te zaznaczone części będą razić po oczach..
Odpowiedz cytując