Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
11706
05.07.2010, 20:07
a teraz niestety kolejny mankament i już nie taki żartobliwy...
pod względem estetyki nie wygląda to najlepiej.. tak samo jak schody żółte i białe na różnych trybunach tak i te zaznaczone części będą razić po oczach..
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22