Wyświetl pojedynczy post
nt5
Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28169
Stary 05.07.2010, 20:05
Markus napisał(a):Wyświetl post
W kwestii możliwości finansowych i poprzeczki ustawionej naszym działaczom przez konkurencję:

Warto zauważyć, że Legia na chwilę obecną już teraz znalazła w budżecie i wydała ponad 2,5 mln Euro (według różnych danych), nie sprzedając żadnego ważnego piłkarza za duże pieniądze. I mimo tego, że jej wpływy w poprzednim sezonie nie były dużo większe od naszych, wynik sportowy znacznie gorszy, a w tym roku budżetowym nie będzie mogła uwzględnić ŻADNYCH profitów z europejskich pucharów. Nowego stadionu też jeszcze nie mają w 100% gotowego (trwa budowa w miejscu dawnej trybuny krytej).

Jak widać, nawet w takiej sytuacji da się inwestować istotne środki w zespół.

U nas mimo gry w pucharach trudno mówić o jakimkolwiek inwestowaniu nowych środków. Zarząd bardziej skupia się na sprzedawaniu kluczowych zawodników, niż lokowaniu środków zapewnianych przez nową sytuację. Dlatego tym bardziej ewentualne głosy, że nawet teraz klubu nie stać na nowych piłkarzy, są po prostu absurdalne.
Legia musi. ITI najwidoczniej nie zamierza godzić się z bywalcami Żylety, tylko liczy na nowe grono kibiców, którzy wypełnią chociaż te trzy trybuny. SKLW robi mocno koło tyłka i jeżeli nie zachęcą czymś ludzi do przyjścia na stadion, to dopiero będą lata posuchy. 2 miliony Euro, mistrz świata młodzieniaszek mogą zrobić na niektórych wrażenie. Nie dość tego próbują wykorzystać znane twarze w kampaniach reklamowych. Mimo że z truskawek cała Polska się śmieje, jak zapełnią całe trybuny w obecnej sytuacji, Zarząd KP będzie mógł sobie pogratulować.
Odpowiedz cytując