picasso napisał(a):

|
nie chodzi o to by wyglądal inaczej,bo wygląd to rzecz gustu.chodzi o to by za tą kasę byl zrobiony po prostu dobrze,a nie żeby fuszerka gonila fuszerkę.
|
ja bym tam od razu całego murku nie usuwał.. tylko jakieś 20 cm.. teoretycznie nie jest to ciężki zabieg jak się ma odpowiedni sprzęt do cięcia betonu
o taki:
