Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11701
Stary 05.07.2010, 19:58
picasso napisał(a):Wyświetl post
nie chodzi o to by wyglądal inaczej,bo wygląd to rzecz gustu.chodzi o to by za tą kasę byl zrobiony po prostu dobrze,a nie żeby fuszerka gonila fuszerkę.
ja bym tam od razu całego murku nie usuwał.. tylko jakieś 20 cm.. teoretycznie nie jest to ciężki zabieg jak się ma odpowiedni sprzęt do cięcia betonu

o taki:
Odpowiedz cytując