Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11700
Stary 05.07.2010, 19:58
Fanatyk R22 napisał(a):Wyświetl post
Kolejny mankament na stadionie Wisły na skalę światową!




Wykonawca nie przewidział w "kranach" kurka z zimną wodą.. zatem jesteśmy skazani tylko na gorącą wodę i zapewne częste poparzenia

: rotfl:

10 dla Ciebie!! !! jeszcze sie okaze ze masz racje, co jest wielce prawdopodobne
ale znajac ich pomyslowosc moze przewidzieli to tak ze 1 umywalka jest z goraca, druga obok z zimna.. i myc dlonie bedziemy na zmiane
ciekawe co bedzie w kabinach..

Cytat:
Problem skyboxow

... czyli szukamy rozwiązania

Dzień dzisiejszy był jednym z pierwszych kiedy mogliśmy na żywo zasiąść w fotelach przeznaczonych dla najbardziej zamożnych kibiców.
Jak informują nas osoby pracujące przy budowie trybuny wschodniej w pierwszym rzędzie foteli znajdujących się przy skyboxach kibice teoretycznie mający płacić dziesiątki tysięcy złotych za rundę nie będą mieli możliwości oglądania meczów w normalnych warunkach.
Murek oddzielający skyboxy od pozostałej części trybuny zasłania niższym kibicom widoczność na znaczną część boiska. Jedynie bardzo wysocy kibice, potrafiący się wychylać przez większą część meczu ze swojego siedzenia będą mieli możliwość oglądania całej murawy.

Czekamy na wasze propozycje dotyczące rozwiązania tego fatalnego problemu mogącego klubowi przynieść w przyszłości setki tysięcy złotych strat.
Na chwilę obecną prawdopodobnie zasugerujemy przedstawicielom miasta wstrzymanie montażu foteli i użycie specjalnych pił do cięcia betonu i zbrojeń w nim się znajdujących. Operacja miałaby polegać na wycięciu całego nieszczęsnego murka oddzielającego skyboxy od pozostałej części trybuny oraz wstawienie w to miejsce poręczy lub/i odpowiedniego przeszklenia (pozwalającego na widoczność tylko z jednej strony, tak jak lustro weneckie).
Aby lepiej zobrazować o jakim sprzęcie piszemy proponujemy wejście na stronę jednej z firm zajmujących się tego typu działalnością: http://www.artdiam.pl/?id=6

Czekamy również na wasze opinie i ew. rozwiązania.
Zapewniamy, że wszelkie interesujące propozycje będą dalej przekazywane.
Piszcie na maila: kuba.tsw@kibice wisly.pl (bez odstępu)
Zastrzegamy sobie prawo do nieodpowiadania na maile.


KUBA
SKWK / KUBA
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 05.07.2010 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując