Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28167
Stary 05.07.2010, 19:56
ludzie zadnych polskich gwiazd... blagam... ceny w Ruchu sa dla mnie rozwalajace a wystarczy dac przyklad Brzyskiego co on gra w Polonii pytam?

Ruch opieral swoj sukces na zgraniu i dobrej atmosferze.
Odpowiedz cytując