Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28163
Stary 05.07.2010, 19:50
damians napisał(a):Wyświetl post
Czytając relację oficjalnej z obozu w Barsinghausen, coraz lepiej prezentuje się Paolo Etamane. Uważam, że nie byłoby błędem zatrudnienie go na rok z opcją przedłużenia o np. 3 lata.
Dokładnie to samo miałem napisać. Czytając relacje widać, że dosyć dobrze się prezentuje. Tylko żeby się nie okazało, że nie wiadomo jakiego kontraktu chce. Poza tym ktoś już z nim powinienem rozmawiać o kontrakcie, trochę czasu już tam jest i chyba obie strony jakoś się dogadywały o warunkach kontraktu.
Odpowiedz cytując