Wyświetl pojedynczy post
tomaslfc14
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11694
Stary 05.07.2010, 19:42
Ja na miejscu Wisły nie wchodziłbym na stadion, póki go nie ukończą w 100%, a potem zarządał od miasta zwrotu straconych pieniedzy za gre poza Reymonta od czerwca 2010 (pierwotna data oddania stadionu)
Odpowiedz cytując