Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
tomaslfc14
Member
Od: 06.2010
Offline
#
11694
05.07.2010, 19:42
Ja na miejscu Wisły nie wchodziłbym na stadion, póki go nie ukończą w 100%, a potem zarządał od miasta zwrotu straconych pieniedzy za gre poza Reymonta od czerwca 2010 (pierwotna data oddania stadionu)
tomaslfc14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaslfc14
Znajdź inne posty napisane przez tomaslfc14