Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
11693
05.07.2010, 19:40
akurat z punktem... dotyczącym dizajnu stadionu zgodzić się nie mogę
widok z parku Jordana zapiera dech w piersiach w pozytywnym znaczeniu tego słowa
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22