anthony09 napisał(a):

No to trzeba zacząć akcje promocyjną stadionu ;]
Jedyne hasło, które jest adekwatne do poziomu tego stadionu to bubel
"Największy bubel o jakim marzyłeś!,
Stadion prawie klasy "elite" !
tylko tutaj zobaczysz:
- ograniczone miejsca vip.
- asfalt zamiast trawy dla rozgrzewających się piłkarzy
- karetka wjeżdżająca przez sale konferencyjną
a dodatkowo
darmowy skok na bungee z narożnika stadionu 
tylko stadion Wisły jest pełen atrakcji !
|
Do tego jedyny w swoim rodzaju dizajn stadionu, który szczególnie będzie można podziwiać od strony parku Jordana
- jedyne w swoim rodzaju barierki, których nie uświadczysz na żadnym innym stadionie, pozwalające uchwycić postindustrialny charakter 'teatru' na R22
- znakomicie rozwiązana sieć parkingów w okół stadionu która spowoduje szybsze bicie serca u kibica i pytanie - będzie samochód jak wrócę czy nie będzie
- najprawdopodobniej unikalny system wchodzenia na stadion, który pozwoli bardzo miło spędzić kilka godzin w kolejce i przypomnieć sobie czasy PRLU
-oraz najnowocześniejsze telebimy na świecie które będą niewidoczne dla kibica.