Obecnie kibiców Wisły zbulwersował pomysł wylania na przestrzeni pomiędzy murawą i trybunami asfaltu. Jak można było takie skandaliczne rozwiązanie zaakceptować już na poziomie projektu?
- Wisła brała udział w uzgodnieniach dokumentacji. W momencie, gdy rzeczywiście ze względów bezpieczeństwa projektant nie wyraził zgody na ułożenie tam kostki, to padła propozycja, żeby zrobić to z betonu. Analizujemy ten problem. To nie jest kwestia naszego uporu. Proszę pamiętać, że mamy "deadline" oddania nie możemy zaczynać projektowania od nowa.
No zaczym ten post zniknie z powodu że nie jest na temat bo wklejona jest fotka stadionu z Lubina , parę osób zdąży zobaczyć że można jednak wyłożyć kostkę w koło murawy na nowo budowanym stadionie w Polsce.