rav napisał(a):

Nie wiem kiedy Wisła złożyła te 104 poprawki, ale zdaje się, że w pierwszej połowie czerwca.
To, że trzeba było tyle poprawek składać to dowód, że zaprojektowano ch..y stadion, a ZIKiT nie potrafił tych błędów wyłapać. Dyr. Niedziałkowska mówi, że "Przecież ten projekt nie ma jednego dnia.". No właśnie, Szanowna Pani, i Pani urząd w trakcie tych setek dni nie zauważył kilkumetrowego pasa asfaltu wokół murawy.
.
|
to babsko po prostu nie nadaje się na to stanowisko.może wogóle z kuchni nie powinna wychodzić.mam nadzieję,że jak Majchrowski przegra jesienią,to wraz z nim polecą w sina dal tego typu urzędasy.urzędasy-bo na miano urzędnika,trzeba sobie zapracować.