Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28158
Stary 05.07.2010, 18:34
Markus napisał(a):Wyświetl post
W kwestii możliwości finansowych i poprzeczki ustawionej naszym działaczom przez konkurencję:

Warto zauważyć, że Legia na chwilę obecną już teraz znalazła w budżecie i wydała ponad 2,5 mln Euro (według różnych danych), nie sprzedając żadnego ważnego piłkarza za duże pieniądze. I mimo tego, że jej wpływy w poprzednim sezonie nie były dużo większe od naszych, wynik sportowy znacznie gorszy, a w tym roku budżetowym nie będzie mogła uwzględnić ŻADNYCH profitów z europejskich pucharów. Nowego stadionu też jeszcze nie mają w 100% gotowego (trwa budowa w miejscu dawnej trybuny krytej).

Jak widać, nawet w takiej sytuacji da się inwestować istotne środki w zespół.

U nas mimo gry w pucharach trudno mówić o jakimkolwiek inwestowaniu nowych środków. Zarząd bardziej skupia się na sprzedawaniu kluczowych zawodników, niż lokowaniu środków zapewnianych przez nową sytuację. Dlatego tym bardziej ewentualne głosy, że nawet teraz klubu nie stać na nowych piłkarzy, są po prostu absurdalne.

Rzeczywiscie,najpierw Ciebie,Markusie miazdza,a teraz miazdzysz Ty...
Czekaj,policzmy...
Wisa sprzedala,póki co,Glowe za 1.2 mln - w tym pierwsza rata wynosi 900 tys. (za wislakrakow.com), a druga (kiedy?) wyniesie 300 tys.
A wiec mamy 900 tys. ze sprzedazy zawodnika (Marcelo jeszcze nie zostal sprzedany,tu wiec kasy nie ma) - teraz wydatki na transfery - Jovanic 400 tys., Brunoza 400 tys,Cikos 100 tys. - czyzby to bylo 100% pierwszej raty za Glowe,czyli na razie 100 % pozyskanych srodkow ?
Markusie,sa kwestie,w ktorych sie z Toba zgadzam,ale w niektorych, w swoim dogmatyzmie,posuwasz sie za daleko - naprawde myslisz,ze niektorzy z nas maja klopoty z liczeniem ?
By the way - juz lata temu dyskutowalismy o przeobrazeniach Wisly - nie sadzisz/sadzicie,ze ,jak pisal Maci0s,nawet kosztem slabszego jednego czy dwoch sezonow,pieniadze Wisla powinna reinwestowac rowniez w poprawe bazy szkoleniowej - poki co jak mamy sciagnac lepszych graczy z zachodu (chocby Makinwe),jesli nie beda mieli gdzie porzadnie potrenowac,jaki jest sens budowy skautingu i wylawiania mlodych talentow,skoro ciezko jest znalezc dwa boiska z porzadna trawa ? Ciekaw jestem Waszych opinii,poniewaz wielu z Was - moim zdaniem slusznie - wskazywalo kiedys blad Cupiala,polegajacy na braku inwestycji w baze pilkarska. Tymczasem po zanurzeniu sie w spekulacjach transferowych trudno zauwazac,ze Krol,a wlasciwie Krolowa dalej jest naga...
You'll never know...
Odpowiedz cytując