Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
28157
05.07.2010, 18:33
z tego samego wywiadu z Andrzejem Iwanem:
Mam nadzieję, że „Clebi” zamiast pieczątek w paszportach
przywiezie z Brazylii nowego stopera
.
Wydaje mi się, że jest coś na rzeczy, czyżby przypadkowo Braz nie grał aktualnie w Brazylii?
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22