|
Sadlok to perspektywa, zapowiada sie niezle, jest mlody, ale czy to zawodnik wart 1 mln E?
Trzeba pamietac, ze malo prawdopodobny jest fakt utrzymania przez Sadloka rownie wysokiej formy w Wisle jak w Ruchu. Mozna tu mnozyc przyklady Dawidowskiego, Lobodzinskiego czy innych Kowalczykow, ktorzy u siebie w klubie zasuwali a u nas...
Na dzien dzisiejszy nie jest to zawodnik, ktory da Wisle spokojna glowe o tyly, a placac taka kase, mamy prawo tego wymagac. Jesli rzeczywiscie Wiselka wziela taka kasiore za Marcelo jak podaja media, to powinnismy zainwestowac w dobrego srodkowego obronce z zagranicy nawet wiekowego (28lat) a potem ewentualnie zainteresowac sie Sadlokiem.
|