thechris napisał(a):

|
Jestem zaskoczony. Nie sprzedaliśmy dziś Piotrka Brożka. Sukces. Już myślałem, że dla Telefoniki dzień bez sprzedania kogoś z defensywy to dzień stracony...
|
hehe spokojnie dzien sie jeszcze nie skonczyl
Ciekawy jestem ile zarabia ten Sadlok na tym swoim nowym kontrakcie w Ruchu.
Przypuszczam, ze gdyby dostal w Wiselce kontrakt na poziomie srednio zarabiajacych wislakow, bylby wysoce zadowolony. Jakies 100- 150 tys E na rok.