Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28142
Stary 05.07.2010, 16:56
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jestem zaskoczony. Nie sprzedaliśmy dziś Piotrka Brożka. Sukces. Już myślałem, że dla Telefoniki dzień bez sprzedania kogoś z defensywy to dzień stracony...
hehe spokojnie dzien sie jeszcze nie skonczyl


Ciekawy jestem ile zarabia ten Sadlok na tym swoim nowym kontrakcie w Ruchu.
Przypuszczam, ze gdyby dostal w Wiselce kontrakt na poziomie srednio zarabiajacych wislakow, bylby wysoce zadowolony. Jakies 100- 150 tys E na rok.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując