Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28141
Stary 05.07.2010, 16:51
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Za Marcelo to trzeba podziękować Bednarzowi. Co by nie mówić ten transfer sprawia że jest to moim zdaniem najlepszy w ostatnich latach Dyrektor Sportowy w Wiśle. Za darmo przynieść Wiśle prawie 4 mln euro to jest coś.
Bez przesady z tym wychwalaniem Bednarza, z jednej strony sprowadził Marcelo, a z drugiej Beto. Niewiele brakowało żeby sprawadził Carlinhosa, przed którym ostrzegałem że jest słaby bo oglądałem większość meczów Flu. Polityka Bednarza polegała na przyjmowaniu list piłkarzy i taśm od menadżerów, czyli tak jak określił prezes Basałaj braniu piłkarzy na podstawie Youtuba.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując