Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
1056
05.07.2010, 16:43
mozdzierz
napisał(a):
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,81...eya_Govou.html
Marek Jóźwiak: Legii proponowano Sidneya Govou
Ale na razie jeszcze trochę nam brakuje
No na pewno trochę, zapewne gosciu zarabiał w OL 1.5 Milionów na sezon, no ale Legii troche brakuje mogli dać tylko milion za sezon
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki