Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 05.07.2010, 16:43
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,81...eya_Govou.html

Marek Jóźwiak: Legii proponowano Sidneya Govou
Ale na razie jeszcze trochę nam brakuje
No na pewno trochę, zapewne gosciu zarabiał w OL 1.5 Milionów na sezon, no ale Legii troche brakuje mogli dać tylko milion za sezon
Odpowiedz cytując