Kamil_mchw napisał(a):

refren to ciągłe powtarzanie słów "I came for you"
nuta taka... hm... dyskotekowa ;] komercha ale lajtowa:]
proszę o tytuł oraz o link :]
|
http://patrz.pl/mp3/the-disco-boys-i-came-for-you
to jest to ?
~SKWARU~ napisał(a):

|
Zna ktoś tytuł nuty z nowej reklamy AXE ?
|
Jeśli chodzi o reklamę z Szycem to proszę:
Johnny 'Guitar' Watson - Gangster of Love
labtec napisał(a):

Poszukuję jednej z ostatnich piosenek Kazika Staszewskiego. Piosenka polityczna, m.in o Solidarności i wkładaniu pały nie tam gdzie trzeba ;-).
Ktoś kojarzy tytuł ? O dziwo piosenka była puszczana w radio normalnie !
|
To chyba będzie Kult - Amnezja z płyty Hurra!
