Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6865
Stary 05.07.2010, 16:14
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Wiem ,że Wisla sonduje Dusko Stajica czy bylby zainteresowany gra w naszym zespole.Nie pytajcie mnie o szczegoly bo tylko takie info dostałem.Nie wiem czy dobry zły grajek i czy dojdzie do podpisania kontraktu.
A ja wiem, że nie sonduje, bo Jarosz i Basałaj to nie idioci.

P.S.

Jak będziesz miał jakieś info to się wstrzymaj. To nie jest "Taniec na lodzie dla niedowartościowanych informatorów". Szkodzisz klubowi.
Odpowiedz cytując