zbymak napisał(a):

|
Wiem ,że Wisla sonduje Dusko Stajica czy bylby zainteresowany gra w naszym zespole.Nie pytajcie mnie o szczegoly bo tylko takie info dostałem.Nie wiem czy dobry zły grajek i czy dojdzie do podpisania kontraktu.
|
A ja wiem, że nie sonduje, bo Jarosz i Basałaj to nie idioci.
P.S.
Jak będziesz miał jakieś info to się wstrzymaj. To nie jest "Taniec na lodzie dla niedowartościowanych informatorów". Szkodzisz klubowi.