zbymak napisał(a):

|
Wiem ,że Wisla sonduje Dusko Stajica czy bylby zainteresowany gra w naszym zespole.Nie pytajcie mnie o szczegoly bo tylko takie info dostałem.Nie wiem czy dobry zły grajek i czy dojdzie do podpisania kontraktu.
|
Bez przesady, chyba do grania w rezerwach