Wyświetl pojedynczy post
staho
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6863
Stary 05.07.2010, 16:10
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Wiem ,że Wisla sonduje Dusko Stajica czy bylby zainteresowany gra w naszym zespole.Nie pytajcie mnie o szczegoly bo tylko takie info dostałem.Nie wiem czy dobry zły grajek i czy dojdzie do podpisania kontraktu.
Bez przesady, chyba do grania w rezerwach
Odpowiedz cytując