Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6862
Stary 05.07.2010, 16:07
Wiem ,że Wisla sonduje Dusko Stajica czy bylby zainteresowany gra w naszym zespole.Nie pytajcie mnie o szczegoly bo tylko takie info dostałem.Nie wiem czy dobry zły grajek i czy dojdzie do podpisania kontraktu.
Ps kolego Mar 85 zdecyduj sie bo nie rozumie cie za bardzo albo najeżdzasz na moja osobe na forum albo piszesz na priv co z Milinkovicem?.Cos tu chyba nie pasuje
Odpowiedz cytując