Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28122
Stary 05.07.2010, 15:17
Za Marcelo to trzeba podziękować Bednarzowi. Co by nie mówić ten transfer sprawia że jest to moim zdaniem najlepszy w ostatnich latach Dyrektor Sportowy w Wiśle. Za darmo przynieść Wiśle prawie 4 mln euro to jest coś.

Szkoda Marcelo, ale ten transfer jest dobry i dla niego i dla Wisły. Wszystko przez Jopa, który zawalił nam wygrany sezon. Trzeba było przez to szukać oszczędności w budżecie. Ponadto ta jego piękna bramka z Craxą sprawiła że Marcelo już nie miał większej motywacji by grać w Wiśle.
Odpowiedz cytując